مهم ترین دلایل برای سفر به پاریس در 2018

مهم ترین دلایل برای سفر به پاریس در 2018

با رسیدن سال 2018، ما به جستجوی فهرستی از رویدادهایی پرداختیم تا از بین آن ها بهترین ها را انتخاب کنیم. شما می توانید برنامه ای بچینید تا از شهر نور و روشنایی یعنی پاریس دیدن کنید. پس بلیط های ارزان هواپیما و اتاق تان در یکی از هتل های به صرفه و محبوبتان را رزرو کنید و تقویم سال 2018 خود را برای این رویدادهای هیجان انگیز در پاریس علامت بزنید. در زیر دلایلی که سبب می شود حتما در سال 2018 از پاریس دیدن کرد آمده است.

دلایل سفر به پاریس در 2018:

  1. موسیقی در گوش های شما در سفر به پاریس

فوریه و مارس 2018: با آمدن فیلم جدید مامامیا در سینماها در ماه جولای، به نظر می رسد که شما باید تارهای صوتی خود را گرم کنید و متن محبوب ترین موسیقی های آبا را در یک تئاتر موزیکال در شهر نور و روشنایی تمرین کنید. نمایش های آبا مانیا از سوم فوریه شروع می شوند، اما بلیط ها هم اکنون قابل خرید هستند. اگر موی مشکی صاف و کت چرمی مشکی به سبک شما میخورد، گریس نیز در طی تابستان در پاریس اجرا دارد. از طرفی دیگر، احتمالا متوجه شده اید که رسانه های سرگرمی این روز ها کمی آرام شده اند. این به این خاطر است که پاریس از اکتبر 2017 قرار است میزبان یک هنرمند آمریکایی سرشناس به تخلص لیدی گاگا باشد. او قرار است تا 21 فوریه 2018 در پاریس اجرا داشته باشد.

اگر در حال برنامه ریزی برای یک سفر تابستانی هستید، نگران نباشید، نام لیدیگاگا تنها اسم معروفی نیست که پاریس برای پیشکش کردن دارد. اد شیران هم در جولای 2018 به پاریس خواهد آمد تا با صدای خوش آهنگ اش گوش های شما را نوازش کند. در آخر، بی شک شما این همه راه از ایالات متحده آمریکا به پاریس سفر نکردید تا تنها از وجود هنرمندان بریتانیایی یا آمریکایی لذت ببرید، درست است؟ یک هنرمند بسیار معروف فرانسوی، به نام اورسلان، کنسرت خود را از 15مارس 2018 در پاریس برگزار خواهد کرد. او با آهنگ کوتاه اما بسیار دلنشین اش به نام باسیک، شناخته شده است.

  1. مسابقه عمودی برج ایفل ” لا ورتیکال دلا”

مارس 2018: گاهی اوقات وقتی که از تعطیلات برمی گردیم، حس می کنیم پاچه های شلوارمان کمی تنگ شده است! و تمام آن کیک ها و شکلات ها را مقصر می دانیم. شما می توانید باقی پولتان را صرف تجربه ای هیجان انگیز به نام مسابقه عمودی برج ایفل کنید. شرکت کنندگان باید از همه 1665 پله معروف بالا بروند. برخی از بهترین شرکت کنندگان این کار را زیر 8 دقیقه انجام داده اند. اگر تصمیم گرفتید که در این مسابقه حماسی ارباب پله شرکت کنید، لطفا به خاطر بسپارید که اروچیپو هیچ گونه مسئولیتی در قبال آب رفتن ناحیه کمربند شما به عهده نمی گیرد.

  1. جشنواره فیلم “پرینتمپس دو سینما”

مارس 2018: در سفر به پاریس، این که بخواهید از ازدیاد فیلم های خارجی ای که اروپا به نمایش می گذارد استفاده کنید، تصمیمی منطقی به نظر می رسد. اتحادیه سینماهای فرانسه، “لپرینتمپس دو سینما”، یک فستیوال فیلم سه روزه (یکشنبه تا سه شنبه) را به وجود آورده است. در طی این فستیوال شما میتوانید فیلم های متنوعی را در سینماهای کوچک در سراسر پاریس ببینید. بهترین چیز درباره این فستیوال این است که قیمت بلیط تنها 3.50 پوند است!

  1. جشنواره فیلم “سینما دو ریل”

مارس و آپریل 2018: شاید اسم جشنواره ی بین المللی فیلم کنز در جنوب فرانسه به گوشتان خورده باشد. اما آیا میدانستید که پاریس نیز نسخه کوچک شده ی این جشنواره به نام “سینما دو ریل”را برگزار می کند؟ این جشنواره ی فیلم های مستند پاریسی از سال 1984 آغاز شد، و فیلم های غیر تخیلی برجسته را به نمایش می گذارد. این جشنواره در چند منطقه از پاریس برگزار می شود و قیمت بلیط ها تقریبا نفری 6 پوند است.

  1. موزه “ایوس سینت لارنت” پاریس

مهم ترین دلایل برای سفر به پاریس در 2018

مارس 2018: ما اعتراف می کنیم که حتی اگر نتوانیم از پس هزینه های سفر به پاریس برآییم، یکی از دلایلی که عاشق پاریس هستیم آوازه ذوق و سلیقه آن در تجملات است. بله، این ما بودیم که در حال گرفتن عکسی بسیار توریستی از چراغ های روشن فروشگاه شنل در وییل دو تمپل بودیم و شما ما را دیدید. و درست است، این هم ما بودیم که در حال عکس گرفتن با لویی ویتون بی نظیر در وندوم بودیم.

از دیور گرفته تا هرمس، صنعت طراحی لباس فرانسه در دنیا نظیر ندارد. موزه ی ایوس سینت لارنت، تا سپتامبر 2018 یک مراسم افتتاحیه برگزار می کند تا به ما مردم عامی تصویری از سبک زندگی سرمایه داری را نشان دهند. شما می توانید بیش از 50 طرح که سینت لورنت در طی حرفه خود طراحی کرد را در لوازم تزیینی، طرح های اولیه، عکس ها و فیلم ها ببینید. این موزه به این دلیل خاص است که در خانه ای که ایوس سینت لارنت در آن زندگی می کرد واقع شده است! قیمت بلیط آن 7 پوند است.

  1. حراج در همه جا!

ژوئن تا آوت 2018: در ایالات متحده آمریکا، مردم در جستجوی یک معامله خوب در جمعه سیاه در یخ بندان ساعت ها در صف می ایستند و با شلوغی مواجه می شنود. این جا در پاریس، ما ترجیح می دهیم کارها را با آرامش بیشتری انجام دهیم. بنابراین، قانونا، فروشگاه ها حق دارند دو بار در سال حراج بزنند. یکی در زمستان (10 ژانویه تا 20 فوریه) و دیگری در تابستان (27 ژوئن تا 27 اوت). وقتی بحث حراج می شود، فرانسوی ها با کسی شوخی ندارند! در طی این مدت شما می توانید کالا هایی خریداری کنید که حتی تا 80 درصد تخفیف خورده اند.

  1. روز باستیل

14 جولای 201: روز باستیل بزرگترین تعطیلات در فرانسه است. که در زبان فرانسوی با نام “لا فته نشناله” معروف است، که به معنای جشن ملی می باشد. روز باستیل در فرانسه روزی مهم است چرا که سالگرد حمله به زندان باستیل در 14 جولای سال 1789 است. صبح هنگام در پاریس، یک رژه نظامی در مقابل چمپ السیس برگزار می شود، و بعد آتش بازی در برج ایفل به نمایش گذاشته می شود.

  1. شب زنده داری در پاریس یا “نایت بلانچ”

اکتبر 2018: “لس نایت بلانچ” در زبان فرانسوی به معنای بیرون کشیدن یک شب زنده دار است. هر سال همه می توانند برای 12 ساعت به طور رایگان، به تعدادی از گالری ها، نمایشگاه های هنری و نمایش های خیابانی دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، مترو های به خصوصی تا ساعاتی پس از برنامه کاری عادی شان باز هستند، تا مردم بتوانند تا پاسی از شب بیرون بمانند. امسال ، این برنامه از 6 اکتبر تا 7 اکتبر برگزار می شود.

  1. نمایشگاه شکلات در شهر پاریس

اکتبر و نوامبر 2018: ایست! از فرو روچر فاصله بگیر و داخل لسالون دو چکلات شو! از 31 اکتبر تا 4 نوامبر، نمایشگاه شکلات پاریس بزرگ ترین رویداد مربوط به شکلات را در جهان به خود اختصاص می دهد. این نمایشگاه شکلات هایی را که توسط 500 شرکت کننده از 60 کشور درست شده اند و شامل 200 سرآشپز نامی می شوند را به نمایش می گزارد.

  1. شب سال نو در چمپس الیسیس پاریس

دسامبر 2018: در روز 31 دسامبر، وقتی که عقربه ی ساعت به 12 بامداد می رسد، به یکی از بزرگترین جشن های اروپا ملحق شوید. پاریسی ها گرایش هایشان را کاملا جدی می گیرند، در نتیجه، مترو در تمام طول شب کار می کند و رایگان است. بعلاوه، هزینه ی اتوبوس برای تمامی کسانی که در روز 31 دسامبر به فرودگاه های اورلی و یا چارلز دگال می رسند، رایگان است. حالا دیگر هیچ بهانه ای برای نخریدن بلیط هواپیما به پاریس و ملحق شدن به این جشن بزرگ در ساعات تحویل سال 2019 ندارید! در واقع، جشن سال در چمپس الیسیس فراموش نشدنی تر از میدان تایمز است، چرا که در پاریس، همراه داشتن الکل و نوشیدن آن در خیابان کاملا قانونی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای دریافت وقت سفارت

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/embassyc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/embassyc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427